Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

110letfotbalvamberk.jpg

"Vítejte na stránkách"
 
 
 

Sobota 27.5. 2017  17:00 h Ohnišov - Vamberk  sraz na náměstí v 15:10 h

Sobota 6.5. 2017  17:00 h  Vamberk - Lípa n/Orlicí  sraz v 15:45 h na hřišti

 

Sobota 29.4.2017 17:00 h  Smiřice - Vamberk sraz na náměstí v 14:45 h

                                            0 : 2 (0 : 0)

Sobota 18.3.2017 15:00 h  Vamberk -  Velké Poříčí

                                                 0 : 4 (0 : 1)

Neděle 26.3.2017 15:00 h  Police n/Metují - Vamberk  sraz na náměstí v 12:30 h

                                                      7 : 0(4 : 0)

Sobota 1.4.2017  16:00 h  Vamberk - Albrechtice n/Orlicí  sraz na hřišti v 14:45 h

                                            2 : 0(1 :0)

Sobota 8.4.2017  16:30 h  České Meziříčí - Vamberk  sraz na náměstí v 14:45 h

                                                   3 : 1(2 : 0)

Sobota 15:4.2017  17:00 h Předměřice n/Labem - Vamberk  sraz na náměstí v 15:00 h

                                                          5 : 2(2 : 0)

Sobota 22.4.2017  17:00 h Vamberk - Opočno  sraz na hřišti v 15:45 h

                                              3 : 0(1 : 0)

 

 

 

 

Sobota 29.10.2016  14:30 h  Vamberk - Ohnišov  sraz na hřišti v 13:15 h

Sobota 22.10.2016  15:30 h Jaroměř "B" - Vamberk sraz na náměstí v 13:15 h

Sobota 15.10.2016 16:00 h Vamberk - Solnice  sraz na hřišti v 14:45 h

Sobota 8.10.2016 16:00 h Lípa n/Orl. - Vamberk  sraz na náměstí v 14:15 h

Sobota 1.10.2016 16:30 h Vamberk - Smiřice sraz v 15:15 h na hřišti

Neděle 4.9. 2016  17:00 h  Albrechtice n/Orlicí - Vamberk sraz v 15:15 h na náměstí

Sobota 27.8. 2016 17:00 h Vamberk - Police n/Metují  sraz v 15:45 h na hřišti

Sobota 10.9. 2016  17:00 h  Vamberk - České Meziříčí  sraz v 15:45 h na hřišti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTROVSKÉ ZÁPASY "A" MUŽSTVA  JARO 2016

Neděle 19.6. 2016  Kostelecká Lhota - Vamberk

                                            3 : 5 (2 : 2)

 

Sobota 11.6. 2016  17:00 h Vamberk - Javornice 

                                            3 : 0 (2 : 0)

Sobota 4.6. 2016  17:00 h Rokytnice v Orl.h. - Vamberk

                                             2 : 2 (1 : 2) P.k. 1 : 3

Sobota  28.5. 2016  17:00 h  Vamberk - Voděrady

                                             5 : 1 (2 : 0)

Sobota  21.5. 2016  17:00 h  Deštné v Orl. h. - Vamberk

                                             0 : 4 (0 : 3)

Sobota  14.5. 2016  17:00 h Vamberk - Častolovice 

                                             (3 : 1) (1 : 1)

Sobota  7.5. 2016 17:00 h  Sokol Křivice - Vamberk 

                                         2 : 2 (1 : 2) p.k. 3 : 4

Sobota 30.4. 2016  17:00 h Vamberk - Přepychy

                                          3 : 1 (1 : 0)

 

Neděle 24.4. 2016  16:00 h České Meziříčí - Vamberk

                                           3 : 2 (1 : 2)

Sobota 16.4. 2016 15:00 h !!!! Vamberk - Lukavice

                                          2 : 0 (0 : 0)  B:Šrom M.,Kotyza O.

Sobota  9.4. 2016 16:30 h Vamberk - Žďár nad Orlicí

                                          3 : 0 (2 : 0) B: Ponikelský M.,Samek R.,Luňáček J.

Neděle 3.4. 2016 16:00 h  Petrovice - Vamberk 

                                          0 : 2 (0 : 1)  B:Hamerský D.PK.,Ponikelský M.

Sestava: Hlach V. - Pavelka M.,Kotýza J.,Nývlt M.,Malý M.(60.Luňáček J.) - Samek R.(73.Fischer J.)Lochman P.,Poníkelský M.,Dostál O. - Hamerský D.(73.Šrom M.),Richter D.(46.Kotyza O.)

 

 

 

Neděle 28.2.2016 13:00 h  Vamberk - Verměřovice 

                                            3 :3 (1 : 2)   B:Luňáček J.,Lochman P.,Šponar P.

Sestava: Hlach V.(46.Vídeňský M.ml.) - Richter D.,Kotýza J.(46.Kotyza O.)Nývlt M.,Malý M.(5.Luňáček P.) - Šponar P.,Lochman P.,Luňáček J.(60.Brandejs P.)Samek R. - Dostál O.(75.Fujdiak L.)Hamerský D.(65.Halamka D.)

 

Sobota 5.3. 2016 13:00 h  Vamberk - Králiky

                                         3 : 0 (2 : 0)   B:Dostál O.,Lochman P. P.k.,Kotyza O.

Sestava: Hlach V. - Richter D.,Kotyza J.,Nývlt M.,Hájek T. - Dostál O.,Luňáček J.,Lochman P.,Samek R. - Fujdiak L.,Kotyza O.   Střídali: Vídeňský M.ml.,Halamka D.,Brandejs P.

 

 

Neděle 13.3.2016 15:00 h Vamberk - Libchavy UMT Letohrad sraz v 13:50 na náměstí

                                             0 : 5 (0 : 0)

 

Neděle 20.3.2016 ZMĚNA UŽ V 12:00 H Vamberk - Mistrovice

                                               10 : 4 (6 : 0)

Neděle 27.3.2016 15:00 h Vamberk - Sopotnice 

                                                        2 : 0 (1 : 0)

Sobota - Neděle 2.-3.4.2016 zahájení jarní části OP II.třídy

 

 

 

 MISTROVSKÉ ZÁPASY "A" MUŽSTVA

Sobota  7.11. 2015  14:00 h Vamberk - Slatina

                                             9 : 0 (4 : 0)

Sobota 31.10. 2015  14:00 h  Vamberk - Kostelecká Lhota

                                               5 : 1 (3 : 0)

Sobota 24.10. 2015  14:30 h Javornice - Vamberk 

                                                4 : 2 (0 : 0)

Sobota 17.10. 2015  15:30 h Vamberk - Rokytnice v Orl. h.

                                                8 : 0 (4 : 0)

Sobota 10.10. 2015 16:00 h Sokol Voděrady "A" - Baník Vamberk

                                            0 : 8 (0 : 3)

Sobota  3.10. 2015  16:00 h Vamberk - Deštná v Orl.h.

                                           0 : 2 (0 : 0)

Sobota  26.9. 2015  16:30  Častolovice - Vamberk

                                             0 : 0  penalty 4:3

Sobota 19.9.  2015  16:30  Vamberk - Křivice 

                                             5 : 1 (3 : 0)

Neděle 13:9.  2015  17:00 h  Přepychy - Vamberk 

                                                   2 : 5 (2 : 0)

Sobota 5.9. 2015 17:00 h  Vamberk - České Meziříčí "B"  OP II. tř. SYNYT

                                           5 : 1 (1 : 0)

 

Sobota 22.8. 2015 17:00 h  Žďár n/Orl. - Vamberk OP II.tř - SYNYT

                                               1 : 2 (1 : 2)

 

Sobota 8.8. 2015 17:00 h  Slatina - Vamberk I. kolo OP II.tř.- SYNYT

                                         1 : 4 (0 : 3) B:Hamerský D. 2x(1 Pk),Dostál O. Pk,Šrom M.

Sobota 15.8. 2015 17:00 h  Vamberk - Petrovice II. kolo OP II.tř.- SYNYT

                                                    9 : 2 (2 : 0)

 

Středa 19.8. 2015 17:00 h Voděrady - Vamberk  III. kolo poháru OFS

                                            5 : 3 (3 : 0)